0
Novinky

V pátek 15. 12. zažily děti naší školy netradiční událost, a navíc se podílely se vytvoření celorepublikového rekordu! Za doprovodu svých třídních učitelů se totiž, místo předvánoční výuky, zúčastnily žákovského hokejového utkání extraligy 9.tříd (Zlín proti Vítkovicím). Od 10 hod všichni společně, na stadionu Luďka Čajky, fandili, a i když tým Beranů nakonec prohrál, děti si odnáší nezapomenutelné zážitky. Povzbuzování na tribunách, bubnování v kotli, skandování podpory hokejistům, soutěže na ledě. Každý z účastníků byl také obdarován pitíčkem Capri-Sun. A nutno zmínit, že díky stmelení naší školy, tj. účasti cca 650 žáků s učiteli, se zlínský hokejový klub může nyní pyšnit novým rekordem v návštěvnosti na žákovském utkání. Ten dodnes držela brněnská Kometa s 1.919 fanoušky, nyní tento rekord patří zlínským Beranům s celkem 2.428 diváky!

Odkaz na video z akce: