Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit inovativní přístup k prohlížení naší školy. Nyní můžete prozkoumat naše prostředí jako nikdy předtím – v plném 3D formátu přímo z pohodlí Vašeho domova.

Naše nová webová stránka nabízí 3D vizualizaci naší školy, která Vám umožní:

Virtuální prohlídku: Projděte se naším komplexem, obejděte třídy, knihovnu, sportovní haly a další místa, a to přesně tak, jako byste byli na místě.

Detailní pohledy: Kliknutím na různé části budovy si můžete prohlédnout detaily a získat informace o jednotlivých místech.

Informace o aktivitách: Zjistěte více o různých aktivitách, které naše škola nabízí, a zjistěte, kde se konají.

Otevřené dveře: Tato technologie nám umožňuje doslova otevřít dveře naší školy pro všechny – naše webová stránka je přístupná z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Jsme přesvědčeni, že tato 3D vizualizace přispěje k lepšímu porozumění našeho školního prostředí a že Vám umožní být více zapojeni do vzdělávání Vašich dětí. Přesvědčte se sami tím, že navštívíte naši webovou stránku a zažijete naší školu v novém světle.