Vážení rodiče,
ve dnech 30.3. – 1. 4. 2026 se na naší škole uskuteční sbírka „Pomozte dětem“ (Kuře). Tato sbírka probíhá již mnoho let. V těchto dnech obejdou třídy společně starší a mladší děti. Menší rády zazpívají písničku. V předchozích letech se děti aktivně zapojily a dokázali jsme odevzdat částku, kterou organizátoři velmi ocenili. Doufáme, že se ani v letošním roce nedáme zahanbit, protože i sebemenší pomoc je důležitá. Za příspěvky dětem i rodičům předem děkujeme.
Marie Balajková