V pátek 13. 3. se v Želechovicích nad Dřevnicí konal florbalový turnaj pro žáky 1. – 3. tříd. Turnaje se účastnilo celkem 10 škol. Naši žáci předvedli skvělý výkon a do vyřazovacích soubojů postoupili neporaženi. Po úspěšném čtvrtfinále a semifinále se probojovali až do finále, ve kterém zvítězili až po nájezdech a zaslouženě si odnáší zlaté medaile. Podívejte se s námi na rozhodující nájezdy z finále.
Sestava:
Lukáš D., Ondřej Ba., Ondřej Bu., Tobias K., Matyáš K., David K., Filip O.
-Tomáš Berka









